úvodní » Napsali o nás


Napsali o nás

Karolína R.

Se salonem Wendy jsem opravdu spokojená. Chodím pravidelně na gelové nehty a vždy je mám podle svých představ. Každý mi pak udělané nehty chválí. 

Více informací

Andrea S.

Dlouho jsem hledala kosmetický salon, kterých bych měla blízko od domova. Dříve jsem při návštěvě různých salónů nebyla spokojena až do doby, než jsem narazila na salon Wendy.

Více informací

Alena Přibylová

V salonu Wendy navštěvuji kadeřnictví. Z výsledkem jsem zatím byla vždy spokojena. Nechala jsem se zde učesat i namalovat na moji svatbu. Výsledek byl opravdu úžasný.

Více informací

Kateřina Bláhová

Na tento salon jsem narazila poměrně nedávno. Nechala jsem si udělat na zkoušku pedikúru na nohou a mohu říct, že si pedikérka dala opravdu záležet. S procedurou jsem velice spokojena.

Více informací

Jana Suchá

Salon Wendy jsem navštívila na doporučení od své kamarádky. Navštívila jsem prodlužko řas. Řasy po aplikaci vypadají stále skvěle, takže za mě určitě spokojenost.

Více informací

Veronika Nováková

Kadeřnictví v salonu Wendy je super. Chodím sem pravidelně a vždy jsem spokojená. Paní kadeřnice mi také vždy poradí ohledně péče na vlasy. Díky kadeřnici mám vlasy v pořádku.

Více informací

Olga Slámová

Salon Wendy navštěvuji už nějakou dobu. Nechám si zde dělat vlasy, nehty i ošetření pleti. A vždy naprostá spokojenost, už bych neměnila.

Více informací

Simona K.

Do salonu chodím na pravidelné prodlužování řas, protože jsem alergická na klasické řasenky. Kosmetička si vždy dá záležet, takže mám řasy vždy nádherně udělané.

Více informací

Alexandra K.

V salonu Wendy navštěvuji kadeřnictví. Nechám se zde vždy barvit a stříhat a vždy to mám od paní kadeřnice uděláno perfektně. Rozhodně mám v plánu vyzkoušet i kosmetiku.

Více informací

Katka P., Plzeň 30 let

Se službami v Plzeňském salonu Wendy jsem byla maximálně spokojená. Využila jsem služeb modeláže nehtů a kadeřnictví a nemohu si na nic stěžovat! A udělali mi i výbornou kávu.

Více informací

Ivča

Salon Wendy - nejlepší salon v Plzni, velmi příjemné slečny, skvělá atmosféra, luxusní služby a naprosto nejšikovnější ruce nehtařky Vendulky :-) Chodím k ní už skoro 4 roky a neměnila bych :-)

Více informací