úvodní » Modeláž nehtů


Modeláž nehtů Plzeň

Náš kosmetický salon nabízí modeláž nehtů kvalitní profesionální kosmetikou EXPA-nails, Tasha a EBD. Modeláž nehtů si můžete vybrat dle používaných materiálů a technice nanášení.

Používané materiály

Umělé nehty lze vytvořit modeláží pomocí gelu nebo akrylu. Gelové nehty jsou jednou z nejoblíbenějších forem aplikace umělých nehtů, které se vytvrzují v ÚV lampě. Akrylové nehty jsou též dodnes žádaným typem umělých nehtů díky jejich dlouhé trvanlivosti a přírodnímu vzhledu. Akrylové nehty se vytvoří pomocí směsi z akrylového prášku a tekutiny, která se vytvrdí bez použití UV lampy.

Způsoby modeláže

Gel i akryl se nanáší buď přímo na nehtové lůžko, nebo na konec nehtu s tipem, který prodlouží jeho délku. U akrylu se nanáší směs pouze v jedné vrstvě.

Vzhled umělých nehtů

Pomocí modeláže si můžete dopřát efekt zdravých upravených nehtů. Modeláž lze pomocí tzv. „kamufláže" provést tak, že umělé nehty budou vypadat jako přírodní. Umělé nehty lze rovněž nabarvit barevným gelem, stejně jako je tomu u lakování přírodních nehtů. Nejčastěji používaným způsobem je modeláž nehtů s bílou, barevnou nebo glitrovou francií. Gelové i akrylové nehty lze doplnit zdobením, díky kterému budou Vaše nehty jedinečné a originální.

Různý tvar nehtů

Dle Vašeho vkusu si můžete zvolit také tvar nehtů. Vybírat lze z klasického přirozeného obloučku, rovných nehtů s méně či více výrazným obloučkem, nebo odvážných špičatých nehtů.

Po modeláži nehtů můžete dopřát svým rukám péči v podobě parafínového zábalu, který Vaše ruce hydratuje a vyživí.