úvodní » Kadeřnictví


Kadeřnictví Plzeň

Naše kosmetický salon nabízí veškeré služby v oblasti vlasové péče, stříhání a poradenství týkající se stylingu. Poradíme Vám, jak o vlasy pečovat a jaký účes vhodně zvolit pro tvar Vašeho obličeje. 

Prioritou našeho salonu je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Při první návštěvě Vám rádi poradíme, sdělíme Vám všechny potřebné informace a doporučíme nejvhodnější postupy a úpravy pro Váš typ vlasů.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče. Naše kadeřnice Vám poradí, jak pečovat o vlasy doma, na co si dávat pozor, čeho se vyvarovat, případně jak si účes snadno a rychle upravit.

Provozujeme dámské, pánské a dětské kadeřnictví.

Výběr nabízených služeb

 Kromě střihu a barvení Vám rovněž vytvoříme jakýkoliv účes pro každodenní nošení nebo speciální příležitost. Vytváříme především:

Profesionální vlasová kosmetika

V salonu pracujeme s produkty od italské značky Fanola, která patří mezi lídry v oblasti profesionální vlasové kosmetiky. Tato italská kosmetika je velice účinná v péči o vlasovou pokožku, vlasové cibulky i vlasy, neboť obsahuje přírodní látky. Produkty této značky rovněž zamezují tvorbu lupů a vypadávání vlasů.