úvodní » Prodlužování řas


Prodlužování řas Plzeň

Prodlužování řasPokud chcete ušetřit spoustu času zbytečným líčením a cítit se 24 hodin neodolatelně krásná a upravená, zajistěte si neodolatelné řasy, které Vás oprostí od malování a vykouzlí Vám přirozený nebo extrémně výrazný pohled dle Vašich přání. Prodlužování řas metodou řasa na řasu je dlouhodobý a pohodlný způsob prodloužení přírodních řas, díky kterému budou Vaše řasy dlouhé, natočené a husté a přitom budou působit naprosto přirozeně.

Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu, a proto jsou vhodné k dennímu nošení.

Horní řasy jsou zahuštěny mimořádně dlouhými, vysoce lesklými a velmi elastickými kvalitními řasami od společnosti Blink lash Stylist & Care.

Aplikace umělých řas

Aplikace se provádí vleže na kosmetickém lehátku, kdy je spodní víčko překryté ochrannou náplastí, která zároveň
slouží jako výživa pro oční okolí. Oči jsou během aplikace zavřené. Na přírodní řasy se postupně nalepují řasy
Prodloužené řasy pohled nahoruumělé, které jsou vyrobené z hypoalergenního monofilu s přídavkem syntetiky nebo hedvábí. Technika se prodáví pomocí speciálního lepidla – adheziva, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od řas přírodních. Celá aplikace je naprosto bezbolestná.

Tento způsob prodloužení přírodní řasy nezatěžuje. Ty projdou svým cyklem růstu a po vypadnutí se následně obmění.

Používaná lepidla mají veškeré certifikáty a jsou testovány Státním zdravotním ústavem v Praze. Vzhledem k tomu, že lepidla nejsou prodejná osobám bez odborného proškolení, není nutné se jejich použití obávat.

Trvanlivost řas

Trvanlivost je závislá na délce cyklu Vašich přírodních řas. Ideální je doplnění provést v období mezi 3 – 5 týdny, aby Vaše řasy byly stále krásně husté a Váš pohled zůstal nadále neodolatelný. Principem doplnění je korekce a doplnění řas, které v průběhu 3 – 5 týdnů vypadly.Prodloužené řasy

Životnost prodloužených řas můžete výrazně ovlivnit dodržováním několika jednoduchých pravidel.

  • 24 hodin po aplikaci umělých řas se vyhněte kontaktu s vodou, tedy ani se nesprchovat.
  • 48 hodin po aplikaci prodloužených řas se vyhněte kontaktu s párou.
  • Oči a oční okolí odličujte pouze odličovačem na bázi vody nebo gelu.
  • Prodloužené řasy mechanicky nedrážděte – nemněte si oči, nespěte s obličeje v polštáři, nebo netlačte silně řasy při odličování.
  • Příliš častý pobyt ve vodě (např. plavání v bazénu nebo v moři) může životnost řas zkrátit.