úvodní » Péče » Péče o ruce a nehty


Péče o ruce a nehty

Ruce a nehty jsou stejně jako vlasy, pleť i oblečení naší vizitkou. Ty však občas zanedbáváme, nebo se o ně špatně staráme, což se podepíše na jejich kvalitě. Aby naše ruce i nehty byly naší ozdobou, musíme jim věnovat takovou pozornost, jakou si zaslouží.

V dnešní době se může zdravými a silnými nehty pochlubit jen málo žen. Naštěstí lze v současné době některé nedostatky napravit. Pokud Vám tedy příroda nenadělila krásné a zdravé nehty, navštivte náš kosmetický salon, který poskytuje komplexní služby v oblasti péče o ruce a nehty a Vaše ruce profesionálně ošetří:

  • manikúrou,
  • P-shine japonskou manikúrou,
  • parafínovým zábalem,
  • modeláží nehtů.

Manikúra

Ruce jsou jednou z nejdůležitějších součástí komunikace, jsou stále na očích, a proto by se o ně mělo také náležitě pečovat. V našem kosmetickém salonu Vám provedeme celkovou manikúru, která napomáhá zlepšit stav Vašich rukou i nehtů. Díky pravidelnému podstupování manikúry budou Vaše nehty opět krásné, zdravé a upravené.

P-shine

Kromě manikúry naše kosmetické studio nabízí japonskou manikúru P-shine, která má příznivý vliv na zdraví přírodních nehtů. P-shine působí jako prevence proti lámavým a třepícím se nehtům a zvyšuje jejich pevnost, odolnost a pružnost. P-shine metoda je vhodná zejména pro poškozené nehty, jejichž kvalita se díky pravidelné aplikaci zlepšuje.

Parafínový zábal

Ruce na rozdíl od zbylých částí těla mají méně mazových žláz, což znamená, že produkují méně mazu a tím se kůže málo promašťuje. Na dlaních se mazové žlázy nevyskytují vůbec, proto zde nedochází k žádnému promaštění, což vede k jejich vysoušení. V našem kosmetickém salonu si můžete nechat aplikovat kosmetický parafín, který napomáhá nejen k celkovému prokrvení, ale také k celkové hydrataci pokožky. Je velice vhodný pro vysušenou a popraskanou pokožku. Výsledkem je pak jemná a hydratovaná kůže na rukou.

Modeláž nehtů

Pokud Vám příroda nenadělila krásné nehty, nemáte čas se o nehty příliš starat, a přesto je chcete mít ukázkové, pak je pro Vás vhodná právě modeláž nehtů. V našem kosmetickém studiu Vám téměř ihned vytvoříme krásné nehty, které budou působit přirozeně a upraveně. Na výběr máte z gelové nebo akrylové modeláže nehtů.

Kromě profesionální péče a úpravě nesmíte zapomínat na každodenní použití krému na ruce i nehty, který poskytuje pokožce péči a ochranu po celý den.

Obraťte se na náš kosmetický salon a my Vám nejenom profesionálně ošetříme a upravíme ruce i nehty, ale také Vám poradíme, jak se o Vaše ruce správně starat doma.