úvodní » Modeláž nehtů » Shellac


Shellac Plzeň

ShellacShellac je unikátní technologie, která umožňuje nejšetrnější aplikaci bez jakéhokoliv poškození nehtů.

Jedná se o kombinaci klasického laku na nehty a tzv. soak off gelu. Na rozdíl od běžného soak off gelu je Shellac používán jako lak na nehty, který se po nanesení musí nechat vytvrdit v UV lampě. Tento permanentní lak vydrží na nehtech až tři týdny.

 

Pro koho je Shellac metoda určená?

Tato metoda je vhodná zejména pro ty, kteří nechtějí umělé nehty a chtějí mít své přírodní nehty stále zdravé. Ideální je také pro slabé, zničené a lámavé nehty s roztřepenými konečky, neboť se jedná o nejšetrnější metodu, pomocí které se nehty přestanou třepit, zpevní se a budou růst zdravější. Shellac ovšem ocení i ženy, které chtějí mít krásně upravené nehty, ale nemají dostatek času na jejich úpravu.

Shellac barevné nehtyAplikace

Shellac se nanáší ve třech vrstvách. Nejdříve se aplikuje základní vrstva Base Coat, poté se nalakuje barevný Shellac ve dvou vrstvách a nakonec se aplikuje lesklá vrstva, která zajistí ochranu barevnému Shellacu. Celá aplikace trvá zhruba 20 minut a při další návštěvě s odstraněním cca 30 až 45 minut.

Odstranění

Odstranění je velice snadné a rychlé. Shellac lze odstranit pomocí acetonu. Ten se během krátké doby dostane k podkladové vrstvě, kterou rozpustí a tím se Shellac z nehtů uvolní.

Výhody ShellacuShellac nehty

  • dlouhodobé nošení bez poškození oproti klasickým lakům na nehty,
  • snadná aplikace,
  • syté barvy a vysoký lesk,
  • snadné odstranění bez poškození nehtu,
  • nemá tlustou vrstvu jako gel,
  • nevyžaduje schnutí.

 

Pokud nemáte nehty bez chybičky, navštivte náš salon a vyzkoušejte metodu Shellac.