úvodní » Modeláž nehtů » Potažení nehtů


Potažení nehtů Plzeň

Máte třepící se nebo lámající se nehty? Stává se Vám, že Vám lak na nehtech vydrží maximálně dva dny, a pak se začne loupat? Chcete mít pevné, lesklé a upravené nehty? Pak je pro Vás vhodné nechat si potáhnout Vaše přírodní nehty UV gelem. Tato metoda je velmi šetrná a je vhodná pro všechny typy nehtů.

Pro koho je potažení nehtů vhodné?

Metoda potažení nehtu gelem je vhodná pro ženy, které mají správnou délku a tvar nehtů a jsou nespokojené s používáním laku. Dále je potažení nehtů UV gelem vhodné pro slabé, lámavé a třepící se nehty. Jednoznačně je také pro ty, které upřednostňují přírodní nehty, ale lak na nich vydrží jen krátce.

Aplikace

Před nanesením gelu se z nehtů odstraní veškeré nečistoty, mastnota a provede se základní manikúra. Poté se jednotlivé nehty zbrousí jemným pilníkem a potřou se přípravkem pro lepší přilnutí gelu. Následně se přírodní nehty potáhnou gelem ve slabé vrstvě a vytvrdí se pod UV lampou. Gel se nanáší na nehty ve dvou vrstvách. Na závěr se nanese speciální vytvrzující lak s vysokým leskem. Gel je zapotřebí pravidelně doplňovat každé 2 – 3 týdny.

Díky UV gelu se nehty celkově zpevní, takže slabé a třepící se nehty vypadají po proceduře leskle, upraveně a zdravě.

Odstranění

Gel lze z nehtů šetrně odstranit bezacetonovým odlakovačem.

 

Pokud toužíte po krásných a upravených nehtech, které budou dokonale zvýrazňovat Vaši osobnost, objednejte se do našeho kosmetického salonu a nechte si vytvořit jednoduché, přirozeně krásné, decentní nebo extravagantní nehty.