úvodní » Modeláž nehtů » Gel lak


Gel lak

Gel lak je dekorativní úpravou přírodních nehtů se snadnou aplikací, jednoduchým odstraňováním a dlouhou trvanlivostí bez narušení nehtové ploténky. Gel lak je unikátní svým materiálem, který je odolný jako gel, ale přitom se nanáší na nehty jako lak. Úprava vydrží zhruba tři až čtyři týdny a během této doby vydrží barva stejně intenzivní jako při aplikaci.

Díky aplikaci gel laku budou vaše přírodní nehty pevné, pružné, zpevněné a přirozeně krásné. Jedná se o úžasné řešení pro úpravu přírodních nehtů, při kterém nebudete muset řešit odřený či oloupaný lak.

Výhody gel laku:

  • šetrný pro přírodní nehty
  • vhodný pro jakýkoliv typ i délku nehtů
  • je hypoalergenní
  • trvanlivost 3-4 týdny
  • široká škála lesklých a sytých barev
  • žádné nežádoucí olupování barvy
  • okamžité vytvrdnutí
  • nerozmazává se ani nevybledne
  • jednoduchá aplikace i odstranění

Pro koho je gel lak vhodný?

Gel lak je vhodný pro všechny druhy přírodních nehtů, je hypoalergenní. Ideální je pak pro nehty lámavé a krátké. Díky tomuto ošetření totiž zůstanou nehty dlouhodobě upravené a zpevněné. Využít je mohou také ženy, které nechtějí nebo nemohou mít nehty umělé, ale přesto chtějí mít ruce i nehty perfektně upravené.

Barvy gel laku

Gel laky se vyrábí v mnoha barevných odstínech od světlých až po tmavé. Všechny barvy jsou nádherně syté, lesklé a beze stop po tahů štětečkem. Tato intenzivní barva vydrží v původním stavu po celou dobu nošení.

Nanášení gel laku

Jednoduchost této metody spočívá v jeho aplikaci nanášení, která je prováděna stejně jako u klasického laku. Před nanesením jsou přírodní nehty upraveny – lehce se zapilují a odmastí, aby byla lepší přilnavost. Nechte si předtím u nás udělat manikúru, která nehty perfektně připraví pro aplikaci barvy. Po důkladném očištění následuje nanesení podkladové vrstvy a aplikace barevného lakování nebo malování francie. V závěru se nanese ochranný nadlak.

Každá vrstva nanášení se vytvrzuje v UV lampě, protože gel lak neschne na vzduchu jako klasický lak. Nakonec se musí u nehtů zkontrolovat, zda gel lak nezatekl na kůžičku. Ta se pak ošetří ještě vyživujícím olejíčkem.

Odstranění gel laku

Pokud vás barva na nehtech již omrzela, není nic jednoduššího než ji odstranit a vyměnit za jinou. Odstranění gel laku je stejně jednoduché jako jeho nanášení a trvá několik minut. Gel lak se odstraňuje jemným obroušením papírovým pilníkem a pomocí vhodného odstraňovače. Díky profesionálnímu odstranění se vaše nehty nepoškodí a budou vypadat, stejně jako když jste si nechali gel lak aplikovat.

Objevte jednoduchost a další ojedinělé vlastnosti gel laku a nechte si nehty profesionálně upravit touto metodou. Díky gel laku si zajistíte několikatýdenní trvanlivost, takže vaše nehty budou i po 3-4 týdnech vypadat, jako byste se právě vrátila ze salónu.