úvodní » Modeláž nehtů » Akrylové nehty


Akrylové nehty Plzeň

Akrylové nehty - francieAkrylové nehty jsou dodnes žádaným typem umělých nehtů díky jejich dlouhé trvanlivosti a přírodnímu vzhledu. Akrylové nehty se vytvoří pomocí směsi z akrylového prášku a tekutiny, která se vytvrdí bez použití UV lampy. Směs se nanáší na přírodní nehty v jedné vrstvě, proto akrylové nehty vypadají opravdu přirozeně. Díky akrylu jsou nehty 14x pevnější než samotné přírodní nehty. Akryl lze nanést buď na přírodní nehet, nebo lze použít tipy, které prodlouží jejich délku.

Celá aplikace trvá průměrně okolo 60 minut a doplňovat by se měly zhruba jednou za měsíc.

Pro koho jsou akrylové nehty vhodné?

Akrylová modeláž je vhodná pro všechny typy nehtů. Nedoporučuje se však pro extrémně měkké a oslabené nehty.

Výhody akrylových nehtů

Akrylové nehty - aplikaceHlavní výhodou akrylu je jeho pevnost a tvrdost oproti gelu, tím je riziko poškození nehtů menší. Proto se akrylové nehty doporučují zejména ženám, které vykonávají manuálně náročnou práci. Další výhodou je, že se akrylové nehty dají vymodelovat ve velmi tenké vrstvě, a proto vypadají přirozeněji na rozdíl od nehtů gelových. Akrylovou modeláží se dají upravit také nehty zdeformované.

Odstranění akrylových nehtů

Akrylové nehtyAkrylové nehty se na rozdíl od nehtů gelových odstraňují snadněji pomocí acetonového rozpouštědla.

Po modeláži lze na závěr provést parafínový zábal, který hydratuje i vyživí Vaše ruce i nehty.

Pokud Vás příroda neobdařila krásnými a zdravými nehty, navštivte náš kosmetický salon, kde Vám dle Vašich přání vymodelujeme neodolatelné a originální nehty pomocí akrylu. Jistě budete s výsledkem spokojená a už se nikdy nebudete muset za své nehty stydět.