úvodní » Kosmetika » Přístrojové ošetření pleti


Přístrojové ošetření pleti Plzeň

Pokud toužíte po jemné a sametové pleti, zvolte diamantovou vakuovou mikrodermabrázi, která zmírňuje stárnutí kůže, úspěšně léčí akné a pigmentové skvrny způsobené slunečním zářením. Může odstranit i rozšířené kožní póry a drobné jizvičky. To vše bez bolesti, anestezie a časové náročnosti.

Co je to mikrodermabráze?

Mikrodermabráze je jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem i omladit Vaši pleť na obličeji. Mikrodermabráze spolehlivě redukuje obličejové vrásky a umí dokonce odstranit drobnější jizvičky.

Jak mikrodermabráze funguje?

Mikrodermabráze funguje na bázi mechanického peelingu. Broušení pleti se provádí speciálními hlavicemi, které mají na konci hlavice diamanty různých hrubostí. Povrch obličeje je jemně „zbroušen" a všechny odumřelé buňky jsou spolu s vrchní částí kůže odsáty. Po celkové proceduře jsou na obličej po důkladném očištění naneseny kosmetické přípravky, které se snáze vstřebávají do pokožky a mohou jí tak rychleji dodat potřebné živiny. V průběhu aplikace je také příznivě stimulována produkce kožního kolagenu, rozproudí se lymfatický systém, čistí se ucpané póry a zvyšuje se celkové prokrvení kůže.

Pro koho je zákrok vhodný?

Zákrok je vhodný pro muže i ženy a pro všechny typy pleti.

Celkový zákrok je bezbolestný, bez vedlejších účinků (těsně po aplikaci může být pleť mírně zarudlá, ale bez otoků) a také dostatečně rychlý, takže se nemusíte bát, že si budete muset na celou kúru vyhradit mnoho času.

Zákrok se doporučuje podstoupit více než jedenkrát, ale záleží především na stavu, ve kterém se Vaše pleť nachází. Nejlepší je vše prokonzultovat s kosmetičkou a posléze určit, v jaké míře by opakování zákroku mělo být.