úvodní » Kosmetika » Čištění pleti


Čištění pleti Plzeň

Pravidelné čištění pleti udrží Vaši pleť stále čistou a svěží. Navštivte proto náš kosmetický salon a nechte si profesionálně vyčistit a ošetřit Vaší pleť ručně nebo pomocí tzv. diamantové vakuové mikrodermabráze. Čištění pleti je vhodné pro muže i ženy a pro všechny typy pleti.

Díky pravidelnému čištění se:

  • zlepší stav pleti,
  • dochází k regeneraci pleti,
  • přispívá k udržení vlhkosti v pleti.

Postup klasického ošetření pleti

Před čištěním pleti nejprve diagnostikujeme Váš typ pleti. Díky analýze zjistíme, zdali máte pleť mastnou, smíšenou, suchou nebo citlivou. Pro každý typ pleti používáme vhodnou kvalitní kosmetiku od značky Temperance, která obsahuje účinné přírodní látky a je šetrná k pokožce.

Po diagnostice Vás odlíčíme a zbavíme pokožku veškerých povrchových nečistot. Dále Vám namasírujeme obličej, krk a dekolt. Masáž Vaši pokožku dobře prokrví a připraví k hloubkovému čištění. Díky masáži se rovněž urychlí vstřebávání vyživujících složek. Po masáži Vám aplikujeme na pleť peeling, pomocí kterého odstraníme odumřelé buňky. Poté přejdeme k hloubkovému čištění, díky kterému odstraníme z pleti nežádoucí pupínky a černé tečky. Po důkladném vyčištění naneseme pleťovou masku, která stáhne otevřené póry, hydratuje a zpevní pokožku. Na závěr pleť obličeje namažeme regeneračním krémem. Celkové čištění trvá přibližně 60 minut.

Čištění pleti se doporučuje podstoupit vícekrát, ale záleží především na stavu pleti. Nejlepší je vše nejdříve prokonzultovat s naší kosmetičkou a posléze určit, v jaké míře by čištění pleti bylo vhodné.