úvodní » Kosmetika


Kosmetika Plzeň

Náš kosmetický salon používá k ošetření pleti i líčení kvalitní přírodní kosmetiku Hádek.

Přírodní pleťová kosmetika Hádek

Pleťová kosmetika obecně obsahuje účinné přírodní látky a je velice šetrná k pokožce. Vyrábí se řada kosmetických výrobků, které jsou určené buď na určitý typ pleti (např. omlazující řada pro zralou pleť, řada pro citlivou pleť, řada pro pleť bez vrásek, řada pro problematickou pleť aj.), nebo jsou vhodné na nějaký konkrétní problém (např. hypoalergenní řada, řada pro pleť s nadměrnou pigmentací, řada pro svěží pleť, čisticí řada aj.).

Masky značky Hádek zaručují vynikající, rychlou a jednoduchou péči o pleť. Navíc tyto masky obsahují důležité vitamíny jako A, E a F a účinné přírodní extrakty (např. rostlinný kolagen). Masky od značky Hádek pronikají hluboko do pokožky a intenzivně je pročistí a osvěží.

Dekorativní kosmetika Temperance

Dekorativní kosmetika Temperance poskytuje perfektní krytí nerovností a pleti dodá přirozený vzhled s matným efektem. Pokožka je díky použití báze a make-upu velice jemná. Díky hydratačním pudrům a tvářenkám se docílí perfektního nalíčení a navíc pleť bude chráněna před vnějšími vlivy. Pomocí rtěnek, lesků a tužek budou mít rty podmanivý vzhled. Tyto výrobky na rty obsahují hydratační složky jako olej z limnanthes alba, rostlinný vosk či polymerový zvláčňující gel, díky nimž rty vydrží dokonale nalíčené mnoho hodin. Kvalitní oční stíny a řasenky dokreslí vzhled očí a podtrhnou jejich krásu.

Všechny přípravky dekorativní kosmetiky mají dlouhodobý efekt, tudíž pleť bude působit téměř po celý den svěžím dojmem.